StarMedia
Va asteptam in grupul nostru de pe facebook: Click

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
+rZN
Membru
Membru
Sunt pe forum din : 13/07/2009

Re: Discutii

la data de Vin 28 Aug 2009, 21:44
deci se reia sotw?Very Happy:D
.snap
Elite Pro
Elite Pro
Varsta : 22
Localizare : Craiova City
Sunt pe forum din : 15/02/2009

la data de Sam 29 Aug 2009, 10:09
Ronny ..haide dai drumu la sotw 4 Smile
BBoy Gambit
Amator
Amator
Localizare : Korea !
Sunt pe forum din : 18/08/2009

la data de Sam 29 Aug 2009, 20:43
nu va certati degeaba Smile
cei care au fost pe starmedia demult stiu sa recunoasca talentul adv pe care coltz il are in photoshop Smile .. sincer nucred k e cnva pe forum in stare sa il faca la photoshop nici akm ... cat la c4d nu vorbim .. e zeu Smile
bafta
d3mian
Amator
Amator
Localizare : In Front Of YOU
Sunt pe forum din : 08/03/2009

la data de Sam 29 Aug 2009, 21:54
De ce va certati? Ronny, pe fostul starmedia tin minte ca cereai ajutor de la oameni ca doreai foarte mult sa inveti ps..asta ai reusit si te felicit,dar Coltz aka Roberto (din cate tin minte) era unul dintre cei mai buni ps-eri cand tu abia invatai..Daca stau si ma uit pe aici pe la ps-eri nu e nimeni de pe cel vechi decat Evil-Me, Coltz..Degeaba se baga ei(cei noi) in seama daca nu stiu ce a fost in trecut cand era Exile designer, Darkkid, mad si altii ..asa ca shht pt cei care nu stiu
BreaKer
Extreme
Extreme
Varsta : 24
Localizare : Constanta
Sunt pe forum din : 15/03/2009

la data de Sam 29 Aug 2009, 22:00
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:De ce va certati? Ronny, pe fostul starmedia tin minte ca cereai ajutor de la oameni ca doreai foarte mult sa inveti ps..asta ai reusit si te felicit,dar Coltz aka Roberto (din cate tin minte) era unul dintre cei mai buni ps-eri cand tu abia invatai..Daca stau si ma uit pe aici pe la ps-eri nu e nimeni de pe cel vechi decat Evil-Me, Coltz..Degeaba se baga ei(cei noi) in seama daca nu stiu ce a fost in trecut cand era Exile designer, Darkkid, mad si altii ..asa ca shht pt cei care nu stiu

A fost un timp in care darkk1d se apucase de spam in arhiva =))
Era alta viata...Era ceva frumos,intrai cu placere,nu gaseai 100 de topicuri in care te injura lumea de morti...Acum majoritatea nici macar merci nu mai stiu sa zica cand ii ajuti...Toti stiu tot..
Btw cei care credeti ca nu stiu ce era starmedia inainte,username-ul meu era "andr3iutz93" apoi "BreaKerr"...
.snap
Elite Pro
Elite Pro
Localizare : Craiova City
Sunt pe forum din : 15/02/2009

la data de Sam 29 Aug 2009, 22:52
sincer eu nu va inteleg dc va legati de ronny in primul rand ..si in al 2-lea rand de ce nu va vedeti de treburile voastre daca nu aveti nicio treaba cu ps sau alte chestii..si asa e la Sotw 3 s-a votat mai mult dupa cunostinte / prietenii nu dupa lucrari
asa ca .. nare rost
BlackDragon
Extreme
Extreme
Localizare : In Liftu' Tau ...
Sunt pe forum din : 22/02/2009

la data de Sam 29 Aug 2009, 23:23
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:De ce va certati? Ronny, pe fostul starmedia tin minte ca cereai ajutor de la oameni ca doreai foarte mult sa inveti ps..asta ai reusit si te felicit,dar Coltz aka Roberto (din cate tin minte) era unul dintre cei mai buni ps-eri cand tu abia invatai..Daca stau si ma uit pe aici pe la ps-eri nu e nimeni de pe cel vechi decat Evil-Me, Coltz..Degeaba se baga ei(cei noi) in seama daca nu stiu ce a fost in trecut cand era Exile designer, Darkkid, mad si altii ..asa ca shht pt cei care nu stiu

A fost un timp in care darkk1d se apucase de spam in arhiva =))
Era alta viata...Era ceva frumos,intrai cu placere,nu gaseai 100 de topicuri in care te injura lumea de morti...Acum majoritatea nici macar merci nu mai stiu sa zica cand ii ajuti...Toti stiu tot..
Btw cei care credeti ca nu stiu ce era starmedia inainte,username-ul meu era "andr3iutz93" apoi "BreaKerr"...

Evil-Me sa lasat de PS ...
d3mian
Amator
Amator
Localizare : In Front Of YOU
Sunt pe forum din : 08/03/2009

la data de Sam 29 Aug 2009, 23:42
oricum ramane ps-er...
Coltz
Membru
Membru
Varsta : 23
Localizare : Pe glob
Sunt pe forum din : 23/06/2009

la data de Dum 30 Aug 2009, 00:54
Ms D3mian Smile Ma bucur ca ti-ai amintit de mine :starwars:
Imi e dor de vechea Starmedia , cand era Disconnect , Raul , CristySM , Exil , Fantazio , Mad , etc etc. Atunci chiar era frumos . Acum mai nou , din forum de tutoriale a devenit "forum de cearta si nervi" .

Peace ! :angelbath:
*Kire*
Membru
Membru
Sunt pe forum din : 01/07/2009

la data de Dum 30 Aug 2009, 02:27
d3mian stiu ca , colt era unu dintre cel mai buni impreuna cu fantazio wts si inca 2-3 dar era... pentru ca sa apucat de c4d si in photoshop nu a mai progresat ... si tu dak imi zici mie ca sigul lui coltz e mai bun dekt a lui flower ma las de ps
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum