StarMedia
Va asteptam in grupul nostru de pe facebook: Click

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
LycaNiaN
Counter-Strike Moderator
Counter-Strike Moderator
Varsta : 26
Sunt pe forum din : 15/10/2009

Propunere restructurare/etc

la data de Mier 07 Mai 2014, 13:44
Propunerea consta in :

Restructurarea completa a comunitatii :

De ex : Sa luam categoria mea unde sunt moderator :

Am 2 subforumuri Tutoriale mapping si tutoriale , aceste 2 subforumuri ar trebui unite ( nu prea vad rostul sa fie asa cum sunt acum). Mai pe toate categoriile/subcategoriile gasesti aceste subforumuri , sunt foarte multe subforumuri de genul acesta.

Propuneri/Reclamatii aceste 2 nu isi au rostu sa fie impreuna, tot asa, am vazut si altele de genul.

Puteti face ceva de genul :

SM Administrativ & Dezvoltare (Categorie)
Subforum : ( aici va intra )
Regulamentul sa nu fie adaugat ( sa fie lasat global pentru a fi vizibil la toate categoriile/subforumurile)

Propuneri, Reclamatii, Anunturi, Accounts, Concursuri si multe altele care pot ajuta la dezolvtare.

Poate va ganditi de ce nu am zis de cerere rank, ei..eu gandesc in felul urmator, sunteti o comunitate mare, iar cand sunteti in cautare de staff puteti posta un anunt, iar in interiorul acelui anunt sa posteze fiecare .
Accounts > Aici faceti topicuri de genu :
Cerere schimbare nume, Cerere unwarn, Stergere mesaje si tot ce tine de conturi .

Din cate stiu comunitatea are si un domeniu .ro (in cazul in care nu a expirat deja), va puteti axa si pe oferirea de dns-uri serverelor cu un average bun si hostate la firme care ofera hosting de calitate .

PS : Sunt prea obosit, sper ca m-am facut inteles cu propunerea, daca exista dubii in propunerea mea , puteti posta si va voi argumenta .

sarambo
Membru
Membru
Varsta : 22
Localizare : Nürnberg
Sunt pe forum din : 17/03/2010

Re: Propunere restructurare/etc

la data de Mier 07 Mai 2014, 13:57
O sa aplic câteva din propunerile tale în acesta seara

Cat despre DNS-uri în curând vom cumpăra un domeniu .ro .com pe care îl vom contopi cu acest forum

PS : Daca cine are nevoie de DNS gratuit sa ma contacteze .
oldLucyan
Moderator Global
Moderator Global
Varsta : 24
Localizare : Pitesti
Sunt pe forum din : 14/03/2010

la data de Mier 07 Mai 2014, 13:58
Interesant , totusi nu vreau sa facem ca pe vechiul starmedia cand dadeam PRO / CONTRA, tot ce spun eu in momentul de fata este ca ma voi gandi la aceasta sugestie .
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum