StarMedia
Va asteptam in grupul nostru de pe facebook: Click

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Mariuk3
V.I.P
V.I.P
Varsta : 24
Localizare : Insuratei,Braila
Sunt pe forum din : 15/02/2009

Favorito Re: Season 8 Ep 1 it's coming.

la data de Mar 18 Dec 2012, 11:55
Aiurea.Mu a fost frumos pana pe la s3ep1 ,parerea mea.
Merlin
Moderator Global
Moderator Global
Localizare : Pământ
Sunt pe forum din : 26/10/2009

la data de Mar 18 Dec 2012, 16:36
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

sa inteleg ca asta ii o porcarie ?

MU X și MU2 - două MARI porcării.

De mult se vorbea că MU X va apărea, dar fără niciun răspuns concret și oricum nu are de ce să ne pară rău, sunt jocuri și mai interesante care apar, deci nu e o *crimă. Trăim și fără MU X și alte *kkt-uri. study

Sunt de acord cu tine, Mariuk3. 🤠
sarambo
Membru
Membru
Varsta : 22
Localizare : Nürnberg
Sunt pe forum din : 17/03/2010

la data de Mier 19 Dec 2012, 21:30
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:Aiurea.Mu a fost frumos pana pe la s3ep1 ,parerea mea.

Ai dreptate ,
Sincer , eu am jucat pana acuma doar de la 97d pana la season4 , Dar cel mai atractiv mi sa părut season 2 :X , Dar din cate vezi lumea nu mai joaca pe season 2 , season 3 , toți joaca season 4,5,6 , exp 700 .... Si sincer nu prea îmi place sa joc cu , 2 /3 playeri >(
Mariuk3
V.I.P
V.I.P
Varsta : 24
Localizare : Insuratei,Braila
Sunt pe forum din : 15/02/2009

la data de Mier 19 Dec 2012, 22:54
Joaca s5,s19 majoritatea care sunt tampiti dupa noutatile pe care le aduc sezoanele alea..dar in mare parte doar itemele noi si etc.Asa a fost si cu s3ep 2 sau in care a aparut sumo ...toti vroiau sa joace sa vada cum e summoneru ...la s6 vroiau sa vada cum e rage ...si cu aripile de lvl 3 la fel...si cu alea de lvl 4 la fel :-j.Nu poti numi s20 o versiune doar pentru ca ai un event nou si 2 armuri .

Si da...si mie mi so parut foarte frumos SEASON II ! Dar s3 am zis pt aripi cred...numai stiu in s2 daca erau ala mari si dk si restu de seturi noi.. =)) :X
oldLucyan
Moderator Global
Moderator Global
Varsta : 25
Localizare : Pitesti
Sunt pe forum din : 14/03/2010

la data de Mar 29 Ian 2013, 12:08
Interesant de spus faptul ca trebuia sa apara in 2012 MU2 dar nu a aparut , ei sa va spun eu cum sta treaba defapt si de drept . Ele exista si MUx si MU2 dar sunt onlien doar in MAMA China ! Iar la noi MU2 va aparea pe official cand vor termina cei de la WebZen de lucrat la el :) ei lucreaza dar nu se stie cate luni vor mai avea de lucru la acest server . Intr-un final va aparea MU2 si la noi , va fi un joc exceptional cu o grafica ce fa face furori in lumea MMORPG Online !
V.I.B.E
Profesionist
Profesionist
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti
Sunt pe forum din : 16/02/2010

la data de Mar 29 Ian 2013, 20:25
e aiurea uitati care e treaba am jucat si pe s6 si ex700 plus si toate kkturile dar singuru mu care ma atras a fost S3 ep 1 si acm joc pe ... un s3 ep 1 e funny si distractiv
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum