StarMedia
Va asteptam in grupul nostru de pe facebook: Click

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
sarambo
Membru
Membru
Varsta : 22
Localizare : Nürnberg
Sunt pe forum din : 17/03/2010

Exclamação Propunere !

la data de Lun 03 Dec 2012, 15:22
Buna Starmedia

Propun sa începem un proiect de repopulare
In ce consta acest proiect ?
-Un staff bine organizat și cu experienta , în diferite domenii
- Propun o curăție generala pe forum , Toate subiectele vechi , sau cele care nu ajuta la nimic , sa fie șterse ! [ sa faceți un pic de loc pentru noi tutoriale ]
- Si toate , persoanele care doresc sa ajute comunitate prin donații , sau Un mic mass pe messinger credetima ajuta foarte mult !
- Eu zic ca dacă aceasta comunitate este puțin ajuta , poate ajunge dinou , la ce era în 2009-2010

Eu zic ca toti administratori acestei comunitati sa ia masuri pentru a ajuta comunitatea --
Comunitatea poate ajunge din nou sus , Cu un domeniu .ro , .com etc.... , Un webhosting si o platforma , Pentru inceput sa zicem phpbb3 , cred ca sunt destui care au habar despre phpbb3 , si pot ajuta la crearea unei teme similare cu aceasta

Un domeniu , aduce servere , Multi au servere si nu au DNS , Serverele aduc Membri iar asa comunitatea creste
Vizitator
Vizitator

Exclamação Re: Propunere !

la data de Mar 04 Dec 2012, 09:40
sarambo a scris:Buna Starmedia

Propun sa începem un proiect de repopulare
In ce consta acest proiect ?
-Un staff bine organizat și cu experienta , în diferite domenii
- Propun o curăție generala pe forum , Toate subiectele vechi , sau cele care nu ajuta la nimic , sa fie șterse ! [ sa faceți un pic de loc pentru noi tutoriale ]
- Si toate , persoanele care doresc sa ajute comunitate prin donații , sau Un mic mass pe messinger credetima ajuta foarte mult !
- Eu zic ca dacă aceasta comunitate este puțin ajuta , poate ajunge dinou , la ce era în 2009-2010

Eu zic ca toti administratori acestei comunitati sa ia masuri pentru a ajuta comunitatea --
Comunitatea poate ajunge din nou sus , Cu un domeniu .ro , .com etc.... , Un webhosting si o platforma , Pentru inceput sa zicem phpbb3 , cred ca sunt destui care au habar despre phpbb3 , si pot ajuta la crearea unei teme similare cu aceasta

Un domeniu , aduce servere , Multi au servere si nu au DNS , Serverele aduc Membri iar asa comunitatea creste
buna ideia ta , dar nu avem cu cine , eu miam pierdut Adminu fara motiv , dc? tema+multe altele le pot face eu la forum dar nu am cu cine
OnlyRipper
Extreme
Extreme
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti
Sunt pe forum din : 14/12/2008

la data de Mar 04 Dec 2012, 17:05
+ la ideea despre servere si DNS,asta ar fi un punct forte in repopulare
Vizitator
Vizitator

la data de Mar 04 Dec 2012, 18:22
sami redea Rank vechi Andiix si va pot ajuta , pana atunci fac doar ce tine de fisa postului de moderator la Timp Liber
sarambo
Membru
Membru
Varsta : 22
Localizare : Nürnberg
Sunt pe forum din : 17/03/2010

la data de Mar 04 Dec 2012, 19:51
Daca stafful actual este de acord ma pot implica 100% la 100% in accest proiect ,
Am o experietna foarte mare in phpbb3 ..
+Eu doresc sa dau drumul la un proiect
Asta ar fii prin februarie sau martie

Mai astept raspunsuri si oamenii doritori !

Momentan nu pot da drumul la nimic , pentru ca nu doresc sa fac ceva si sa tina 1 luna !
Prin februarie , martie .. am ceva banuti si pot face ceva frumos
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum