StarMedia
Va asteptam in grupul nostru de pe facebook: Click

Distribuiţi
In jos
FanStar
Nou Venit
Nou Venit
Varsta : 27
Localizare : Italy
Sunt pe forum din : 25/06/2009

Re: BMW 0.4.0

la data de Lun 05 Mar 2012, 21:09
:)) ce smekeri sunteti ma voii BMW asta este web furat si modificat putin ce va mai place sa va dati credite...
oldLucyan
Moderator Global
Moderator Global
Varsta : 25
Localizare : Pitesti
Sunt pe forum din : 14/03/2010

la data de Mar 06 Mar 2012, 09:06
Salut tuturor .
- Eu am folosit versiunea trecuta a bmw si mi-a mers foarte bine pe serverul meu , nu am avut probleme cu websitul nici hack nici flod :)
- Il recomand cu placere , nu mai ironizati BMW este un Team bun care lucreaza free pentru noi cei care vrem ceva nou la MuOnline si ar trebui sa respectam asta ..
- Cand am folosit eu versiunea respectiva , a avut ceva buguri dar mi le-a reparat mariuk3 , cred ca au fost updatate la postul principal ale acelui website toate reparatiile necesare.
- Veti observa ca il voi utiliza dinou pe serverul de mu Airgonia la care am lucrat ceva timp si nu asi pune un website care nu asi avea certitudinea ca nu e sigur .
- Incurajez aceasa echipa si o sustin . Bravo Baieti

IL RECOMAND ! GJ BMW Team !
Mr.Bonu$s
V.I.P
V.I.P
Varsta : 24
Localizare : -=[Italy]=-
Sunt pe forum din : 06/08/2009

la data de Mar 06 Mar 2012, 15:04
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris::)) ce smekeri sunteti ma voii BMW asta este web furat si modificat putin ce va mai place sa va dati credite...
daca nu stii nu vorbii ! ;) webu nui nici furat nici modificat ! poate template dar ceea ce conteaza este securitatea ! eram la porku in pc cand lucra de multe ori , sau eram la Mariuk3 si vedeam cum se fac progrese ! deci te rog frumos nu vorbii pana nu esti sigur de ceea ce zici !!!

bv frate ! mam uitat peste el ! chiar imi place ;)
ParkourEdY
Junior
Junior
Varsta : 22
Sunt pe forum din : 15/02/2009

la data de Mar 06 Mar 2012, 22:07
Mai are rost sa comentez si eu pe aici?
Fiti 100% sigur ca nu este absolut nimic furat din web.
Cu exceptia templateului care sincer sa fiu nici nu mai stiu de unde-l am.Dar care se poate schimba foarte usor.

Mariuk3 este cel care m-a ajutat enorm si tin sa-i multumesc chiar daca dupa 0.3 s-a retras.

Acum, FanStar nu stiu unde mai gasesti web CMS si securizat asa bine FREE.
Dar este dreptul tau sa critici.

Tineti cont ca acest web nu va mai aparea pe alt forum decat starmedia. Si va rog nu-l dati mai departe nu vreau sa aiba toti parte de el. Doar concetatenii si "prietenii" mei vor avea parte de el.
0.5 Va aparea cu noi module si VoteReward intergrat in el.

Asa ca va urez success si sa aveti parte de tot ce este mai bun.

MOTTO: Voi detrona suprematia muweb0.9 si mucore.
Merlin
Moderator Global
Moderator Global
Localizare : Pământ
Sunt pe forum din : 26/10/2009

la data de Mier 07 Mar 2012, 13:06
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:MOTTO: Voi detrona suprematia muweb0.9 si mucore.

Să fie așa cum spui! Nu l-am testat, dar din ”comentarii” se pricepe totul! Bravo băieți!
Respect din partea mea! cheers :patriot: :friend:
iverson199
Membru
Membru
Sunt pe forum din : 07/02/2010

la data de Joi 08 Mar 2012, 08:10
Cum edtiezi vote links de la vote Bmw ca numi apar in admin panel daca ma poate cnv ajuta as fi recunascator
Mariuk3
V.I.P
V.I.P
Varsta : 24
Localizare : Insuratei,Braila

la data de Joi 08 Mar 2012, 13:14
Io nu ca m-am retras dar nu prea mai imi place sa lucrez in zona asta a MuOnline-ului.De ce?
Toata lumea foloseste orbeste MuWeb 0.9 si nu prea ma gandeam ca mai trebuie altcuiva un web care nu ii asa vedeta ca 0.9 sau core.
O sa incerc sa ma implic si eu iar pentru viitoarele versiuni ;)
ZyGhy
Junior
Junior
Varsta : 26
Localizare : Braila
Sunt pe forum din : 17/02/2009

la data de Sam 10 Mar 2012, 00:05
Am gasit eu un "bug" la online stats imi arata cine e on fara nume si cand iese de pe server ramane acolo ! si inca unu pui linkurile de download si iti arata doar un link!
ParkourEdY
Junior
Junior
Varsta : 22

la data de Sam 10 Mar 2012, 10:30
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:Am gasit eu un "bug" la online stats imi arata cine e on fara nume si cand iese de pe server ramane acolo ! si inca unu pui linkurile de download si iti arata doar un link!
Este imposibil.
Faza de la online stats o voi rezolva cat de curand dar partea cu links e imposibil ai umblat tu undeva si nu merge. Incearca sa eviti caracterele de genu '",- .
ZyGhy
Junior
Junior
Varsta : 26
Localizare : Braila
Sunt pe forum din : 17/02/2009

la data de Sam 10 Mar 2012, 11:26
Si ranking nu mil arata
Continut sponsorizat

Sus