Starmedia

Join it best!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» SkypeMu[exp:9999x][Drop:80%]
Mar Noi 15, 2011 12:21 pm Scris de sarambo

» Regulament
Mar Dec 09, 2008 11:58 am Scris de AnimeBoy

» Regulament!
Mar Dec 09, 2008 11:58 am Scris de AnimeBoy

» Regulament De Postare
Mar Dec 09, 2008 11:57 am Scris de AnimeBoy

» Regulament!
Mar Dec 09, 2008 11:56 am Scris de AnimeBoy

» [Info] Sugestii
Mar Dec 09, 2008 11:55 am Scris de AnimeBoy

» Regulament
Mar Dec 09, 2008 11:54 am Scris de AnimeBoy

» [Info]Battle System!
Mar Dec 09, 2008 11:52 am Scris de AnimeBoy

» User Karma System!
Mar Dec 09, 2008 7:37 am Scris de AnimeBoy

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

Distribuiţi | 

Regulament!

In jos 
AutorMesaj
AnimeBoy
Founder
Founder

Data de înscriere : 06/12/2008

MesajSubiect: Regulament!   Mar Dec 09, 2008 11:56 am

1. Serveru trebuie sa contina date complexe, xp, drop, cat e online, versiune, site web(daca are).
2. Serverele trebuie sa fie on 24/24 sau 12/24.
3. Nu sunt acceptate titlurile de genu: "Cel mai tare server de MU";">>@#>>Server de cs<<)*&^^%"si alte chesti cu semne si porcari, ori se scrie numele serverului ori pagina web a lui.
4. Nu sunt acceptate forumurile.
5. Nu mai postati servere Offline! sau care nu va apartin ... Veti primi Warn
6. Pentru cei care intreaba "De ce mi sa mutat, sters server-ul ? Serverele se muta pentru incativitate (Offline), sau nu contin toate cerintele mentionate mai sus...
7. Nu mai postati chestionare, vor fii mutate automat
8. La Aceasta Sectiune Postati Servere De WoW, MuOnline, Counter-Strike Lineage 2, Kalonline ,GunzOnline,Rose Online ,WYD
2. SA-MP Nu mai postati Radio Sau Tot Felul De Prosti Postu Va Fi STERS si veti primi warn..
9. Nu postati servere de "test" aici adica cele care le tine-ti doar o zi si dupa care le inchide-ti.
10. Nu Postati doar adresa de la server daca postati de 3 ori consecutiv aceas adresa veti primi warn! si va fi mutat/sters topicu
11. Nu sunt admise comentari de genu: gg /gj 10 /bravo /sooper/1 singur emoticon-Nerespectarea se va penaliza cu Warn
12. Incepand de astazi(08 octombrie) cel care posteaza serverul are voie sa interzica unui anumit user sa posteze in acel topic,iar daca acel user posteaza va primi warn.Ex:Nu vreau ca X sa posteze in acest topic.Daca X posteaza va primi warn.

Important: Nu mai faceti post-uri aiurea jignind indirect sau direct Owner-ul acelui server! Daca detii un server si vii sa te dai mare sau sa aduci afirmatii incorecte aspura unui server/owner vei primi warn!

Daca postare nu indeplineste una din aceste reguli va fi stearsa.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://starmedia.forumers.ro

Regulament!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Starmedia :: Diverse :: Ai un server nou?Si vrei sa stie toti de el?-
Mergi direct la: